DODAJ OPINIĘ

Stomatologia Rodzinna

ul. Kondratowicza 18 lok.408 (PARTER)

03-285 Warszawa (Targówek)

 

REZERWACJE WIZYT

tel. 22 301 02 62

 

GODZINY PRZYJĘĆ

 poniedziałek    08:30 - 19:00
 wtorek        08:30 - 19:00
 środa      08:30 - 19:00
 czwartek   08:30 - 19:00
 piątek     08:30 - 14:30
 sobota            zamknięte

 

Stomatologia Rodzinna Google+ 

 

Facebook.com/stomatologiarodzinna

 

We speak English

 

Chirurgia

Chirurgia stomatologiczna - jest to wykonywanie szeregu zabiegów w obszarze całej jamy ustnej tj.ekstrakcje zębów mlecznych i stałych, ekstrakcje zębów zatrzymanych częściowo lub całkowicie, resekcje wierzchołków korzeni, mikrochirurgiczne zabiegi implantologiczne czy protetyczne.

Implantologia - nowoczesna i skuteczna forma na uzupełnianie braków uzębienia.Jest to zabieg polegający na wszczepieniu implantu w kość w miejsce brakującego korzenia (implant zastępuje korzeń zęba). Po ok.3 do 6 miesięcy wszczep zrasta się z kością i można kontynuować pracę protetyczną koronę czy most na implancie.Implanty są bardzo wygodną formą wypełnień protetycznych, ponieważ nie niszczy się sąsiednich zębów tak jak w przypadku mostów.Implanty są wszczepiane na stałe, nie trzeba wyjmować tak jak w przypadku protez.

Ekstrakcja zęba - inaczej nazywane usunięcie lub wyrwanie zęba z zębodołu. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym z użyciem specjalistycznych narzędzi jak np. kleszcze, czy dźwignie.Przed zabiegiem warto zrobić zdjęcie rentgenowskie.

 

 MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ